OHAUS 1907 Yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuş, 100 yılı aşkın tarihe sahip, İsviçre – Amerika menşeli laboratuvar cihazları üreticisidir.
Tartım ürünlerinde, laboratuvar ekipmanlarında ve analitik cihazlarda global lider olan OHAUS; laboratuvar, endüstri, eğitim, gıda ve perakende gibi geniş çaplı sektörlerin tartım ve ölçüm ihtiyaçlarını başarıyla karşılamaktadır.
ISO 9001:2015 belgesine sahip olarak; güvenilir, hassas ve uygun maliyetli üretimi sektörde lider müşteri iletişim birimini de sürece dahil ederek gerçekleştirir.

OHAUS ürünleri tartım cihazları grubu ve temel laboratuvarlar cihazları grubu olmak üzere ürünlerini iki ana başlık altında toplanabilir.
Tartım grubunda nem tayin cihazları, semi-mikro teraziler, analitik teraziler, yarı-analitik teraziler, hassas teraziler, endüstriyel teraziler, taşınabilir teraziler, platform tip teraziler, sevkiyat terazileri, adet sayma terazileri, mekanik teraziler, ticari onaylı kuyumcu terazileri ve kalibrasyon kütleleri bulunur.
Temel laboratuvar cihazları grubunda pH metreler, iletkenlik ölçerler vb. elektrokimya grubu cihazları, pipetler, santrifüjler, çalkalayıcılar, manyetik ve mekanik karıştırıcılar, inkübatörlü ve soğutmalı çalkalayıcılar, vortexler, kuru blok ısıtıcılar ve homojenizatörler bulunur.

Ürünlerde sürekli iyileştirme ve geliştirme hedefiyle çalışan OHAUS, kullanıcıların birbirinden farklı uygulama ihtiyaçlarına kolayca yanıt verebilen ürünlere sahiptir.
Laboratuvarda;
6 farklı kıtadan bilim insanları ve araştırmacılar OHAUS santrifüjlere, ısıtıcılı manyetik karıştırıcılara, kuru blok ısıtıcılara, vortexlere, çalkalayıcılara ve inkübatörlü çalkalayıcılara güvenir.
OHAUS nem tayin cihazları ve su analiz cihazları da laboratuvarda ve endüstriyel uygulamalarda tüm dünyada kullanılmaktadır.

Eğitim;
Mekanik teraziler (The Triple Beam), en önemli miraslarından biri olarak, sınıflarda tartımın önemini anlatmada çokça kullanılmıştır.

Endüstri;
Fabrikalar dayanıklılığana, hassasiyetene ve verimli çalışmasına güvenirler.

Gıda;
Gıda takibinde üretim başlangıcından son noktasına kadar destekçidir.

Perakende;
Eczaneler, kuyumcu dükkanları ve diğer tüm perakendeciler OHAUS terazilerin sadık kullanıcılarıdır.

Fotometre & Kalorimetreler

a-AP30TURH-F

Fotometre & Kalorimetreler

a-AP30TURL-F

Fotometre & Kalorimetreler

AP50MM-F

Endüstriyel Terazi 0,1 g

CX 1201

Endüstriyel Terazi 0,1 g

CX 621

Masa Tipi Cihazlar

OHAUS a-AB23EC-F

Masa Tipi Cihazlar

OHAUS a-AB23PH-F

Masa Tipi Cihazlar

OHAUS a-AB33EC-F

Masa Tipi Cihazlar

OHAUS a-AB33M1-F

Masa Tipi Cihazlar

OHAUS a-AB33PH-F

Masa Tipi Cihazlar

OHAUS a-AB41PH-F

Hassas Terazi 0,01 g

OHAUS NV1202

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.