Teknik Servis

Müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vererek, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak öncelikli şirket hedefimizdir.

TEKNİK SERVİS İLETİŞİM:
Tel: 0212 252 12 27 – 120/121 (dahili)
Email: servis@biltekas.com / info@biltekas.com

Cihazlarının satış hakkına sahip olduğumuz uluslararası markaları Türkiye’de en iyi şekilde temsil etmeyi şirket olarak prensip edinmişizdir. Bu doğrultuda müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vererek, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak öncelikli şirket hedefimizdir.

Elektronik laboratuvar cihazları satış öncesi ve kurulumu aşamalarında teknik donanıma sahip personel gerektirir. Şirket olarak  teknik olarak yeterli bilgiye sahip ve tecrübeli satış ekibimiz sayesinde müşterilerimize satış öncesinde her türlü desteği sağlamaktayız. Sürekli şirket için eğitimler yaparak donanımımızı arttırmaya devam ediyoruz ve her geçen gün daha iyi hizmet verir hale geliyoruz.

Ancak biliyoruz ki satış öncesi ve kurulum hizmetleri tek başına yeterli olamaz. Bu nedenle şirketimizin kuruluşundan itibaren faaliyette olan teknik servis bölümümüz sayesinde müşterilerimize satış sonrası da destek verebilmekteyiz. Teknik servis personelimiz elektronik laboratuvar cihazları konusunda oldukça tecrübelidir ve bu sayede satış sonrası teknik hizmetlerde müşterilerimizin sorunlarına hızlı çözüm üretebilmektedirler.

 

Teknik Servis Bölümümüz

ebro FOM 330 Kızartma Yağı Ölçüm Cihazı Teknik Videolar ve Belgeler

Kalibrasyon

Kalibrasyon Yapılamayan Cihazlar

Doğru Ölçüm

Cihaz Temizliği

TOP